A+ A A-

Harmonizácia interiéru podľa zásad Feng Shui

Chcete, aby sa z vášho domova stal priestor, ktorý bude všetkých členov rodiny nabíjať pozitívnou energiou? Chcete, aby ste sa doma cítili príjemne a pohodlne a odchádzali z neho oddýchnutí? Poradíme vám - a spolu dosiahneme rovnováhu.

Spolu tvorime rodinu

DOMY A BYTY:

Vyhodnotíme a zladíme priestor s vašou rodinou, s každým jej členom. Vy a priestor musia tvoriť jeden celok. A aby sa ľudia žijúci v ňom cítili dobre, energiu priestoru treba doladiť na mieru podľa daných konkrétnych ľudí. Niektorí ľudia potrebujú, aby priestor na nich vplýval aktivizujúco a iní zase, aby pôsobil ukľudňujúco. Znamená to, že každý dom či byt musí byť zariadený úplne inak. Skontrolujeme váš priestor a navrhneme vám kompletné profesionálne grafické nákresy vášho interiéru vyladeného podľa Feng Shui. Predložíme vám presné rozloženie nábytku, bytového príslušenstva a spotrebičov a aj vhodné farby pre každú jednu stenu vo vašej domácnosti. Poradíme vám, kde je vhodné miesto na spánok a kde na prácu pre každého člena rodiny. Navrhneme rozloženie všetkého zariadenia v miestnosti vrátane dekorácií, ktoré pomôžu váš priestor rozprúdiť tokom pozitívnej energie a zmeniť tým váš život k lepšiemu.

FIRMY:

Mnohí z nás trávia veľkú časť života v práci. Princípy, ktoré umožňujú Feng Shui vytvoriť zdravý životný priestor, majú rovnaký význam aj pre pracovné prostredie. Zmeniť architektúru budov, v ktorých pracujeme, môžeme asi málokedy. Ale ak si budeme vedomí problémov, s ktorými sa môžeme stretnúť, dokážeme podniknúť protiopatrenia a môžeme si vytvoriť stimulujúce a pohostinné prostredie. Energie prúdiace z niektorých smerov vyhovujú našej práci viac ako iné. Preto si môžeme pracovný priestor navrhnúť tak, aby kladné energie podporoval. Ak docielime vyvážené a harmonické prostredie, ktoré nás posilní, v konečnom výsledku to prospeje aj firme.

Kancelaria FengShui zena

Maloobchodný predaj, reštaurácie, obchodné spoločnosti a domáci podnikatelia môžu vyžitím Feng Shui veľa získať. Skontrolujeme správne umiestnenie vchodu, ukážeme vám, ako ku vchodu „prilákať“ zákazníkov a klientov, upozorníme, čo naopak vo vchode a jeho okolí nemá byť. Navrhneme vhodné usporiadanie kancelárie, vo veľkých firmách strategické rozmiestnenie jednotlivých kancelárií, ktorý smer je vhodný pre riaditeľa, komunikačné či ekonomické oddelenie, kde by mali byť zasadačky a kde sedieť výkonní zamestnanci... Feng Shui vám pomôže predať viac a zároveň zvýšiť zisk, efektívnosť a lojalitu zamestnancov.

Viac z tejto kategórie: Feng Shui poradenstvo »
návrat hore

Služby doplnkové

Drevené a vonné dekorácie

Výroba a dekorovanie menšieho nábytku a drobných int...

Čítať ďalej...

Fotografie na mieru

Výroba jedinečných obrazov, fotografií na základe Fe...

Čítať ďalej...

Blog

Majú Zemitý ľudia kamenné s…

Reprezentanti Zeme sú plní stability a pomáhajú ostatným udržať si pevnú pôdu po...

Čítať ďalej...

Zem – znamená stabilitu

Po živloch drevo a oheň prichádza na rad živel Zem. Charakterizuje ho babie leto...

Čítať ďalej...

Slniečka sa nebojím alebo a…

OF alebo SPF je ochranný slnečný faktor, ktorý nám hovorí, KOĽKOKRÁT daný opaľov...

Čítať ďalej...

Jarné prebudenie - 2.časť

NAJLEPŠIE BYLINY PRE PEČEŇ •Ostropestrec mariánsky•Púpava lekár...

Čítať ďalej...

Jarné prebudenie

Jarné kúry majú tradíciu vo všetkých kultúrach. Je to prevencia v pravom ...

Čítať ďalej...

Prihlásenie or Vytvoriť Účet