A+ A A-

Harmonizácia interiéru podľa zásad Feng Shui

Chcete, aby sa z vášho domova stal priestor, ktorý bude všetkých členov rodiny nabíjať pozitívnou energiou? Chcete, aby ste sa doma cítili príjemne a pohodlne a odchádzali z neho oddýchnutí? Poradíme vám - a spolu dosiahneme rovnováhu.

Spolu tvorime rodinu

DOMY A BYTY:

Vyhodnotíme a zladíme priestor s vašou rodinou, s každým jej členom. Vy a priestor musia tvoriť jeden celok. A aby sa ľudia žijúci v ňom cítili dobre, energiu priestoru treba doladiť na mieru podľa daných konkrétnych ľudí. Niektorí ľudia potrebujú, aby priestor na nich vplýval aktivizujúco a iní zase, aby pôsobil ukľudňujúco. Znamená to, že každý dom či byt musí byť zariadený úplne inak. Skontrolujeme váš priestor a navrhneme vám kompletné profesionálne grafické nákresy vášho interiéru vyladeného podľa Feng Shui. Predložíme vám presné rozloženie nábytku, bytového príslušenstva a spotrebičov a aj vhodné farby pre každú jednu stenu vo vašej domácnosti. Poradíme vám, kde je vhodné miesto na spánok a kde na prácu pre každého člena rodiny. Navrhneme rozloženie všetkého zariadenia v miestnosti vrátane dekorácií, ktoré pomôžu váš priestor rozprúdiť tokom pozitívnej energie a zmeniť tým váš život k lepšiemu.

FIRMY:

Mnohí z nás trávia veľkú časť života v práci. Princípy, ktoré umožňujú Feng Shui vytvoriť zdravý životný priestor, majú rovnaký význam aj pre pracovné prostredie. Zmeniť architektúru budov, v ktorých pracujeme, môžeme asi málokedy. Ale ak si budeme vedomí problémov, s ktorými sa môžeme stretnúť, dokážeme podniknúť protiopatrenia a môžeme si vytvoriť stimulujúce a pohostinné prostredie. Energie prúdiace z niektorých smerov vyhovujú našej práci viac ako iné. Preto si môžeme pracovný priestor navrhnúť tak, aby kladné energie podporoval. Ak docielime vyvážené a harmonické prostredie, ktoré nás posilní, v konečnom výsledku to prospeje aj firme.

Kancelaria FengShui zena

Maloobchodný predaj, reštaurácie, obchodné spoločnosti a domáci podnikatelia môžu vyžitím Feng Shui veľa získať. Skontrolujeme správne umiestnenie vchodu, ukážeme vám, ako ku vchodu „prilákať“ zákazníkov a klientov, upozorníme, čo naopak vo vchode a jeho okolí nemá byť. Navrhneme vhodné usporiadanie kancelárie, vo veľkých firmách strategické rozmiestnenie jednotlivých kancelárií, ktorý smer je vhodný pre riaditeľa, komunikačné či ekonomické oddelenie, kde by mali byť zasadačky a kde sedieť výkonní zamestnanci... Feng Shui vám pomôže predať viac a zároveň zvýšiť zisk, efektívnosť a lojalitu zamestnancov.

Viac z tejto kategórie: Feng Shui poradenstvo »
návrat hore

Služby doplnkové

Drevené a vonné dekorácie

Výroba a dekorovanie menšieho nábytku a drobných int...

Čítať ďalej...

Fotografie na mieru

Výroba jedinečných obrazov, fotografií na základe Fe...

Čítať ďalej...

Blog

Voda, čo nás drží nad vodou

Voda je nositeľkou života, nositeľkou všetkých informácií v bunkách. Aj č...

Čítať ďalej...

Zima a element Voda

Voda ako doslovný aj symbolický zdroj života je kľúčovým prvkom vo Feng Shui. V ...

Čítať ďalej...

Pripúta si vás Kovový partn…

Ľudia narodení v živle Kov sú presní, cieľavedomí, dokážu riešiť aj ťažké...

Čítať ďalej...

Element Kov – ste pripraven…

Sme uprostred obdobia jesene, ktoré potrvá do zimného slnovratu 22. decembra. Av...

Čítať ďalej...

Majú Zemitý ľudia kamenné s…

Reprezentanti Zeme sú plní stability a pomáhajú ostatným udržať si pevnú pôdu po...

Čítať ďalej...

Prihlásenie or Vytvoriť Účet