A+ A A-

Prečo YHARMONY

alebo OD FARMÁCIE K FENG SHUI  

Milí návštevníci ...

Vahy1rada by som sa Vám predstavila. Kto som, čo robím a ako som sa na moju terajšiu cestu dostala. Vyštudovala som farmáciu. Strednú i vysokú školu. Ako iste viete, symbolom farmácie sú váhy.

Odtiaľ pravdepodobne pochádza môj zmysel pre rovnováhu, HARMÓNIU aj v živote. A preto ma akosi samovoľne pritiahlo učenie Feng Shui, ktoré je tiež o dosiahnutí harmónie - tým, že žijeme v súlade s energiami okolo nás a v súlade s prírodou.

Harmónia je vo Feng Shui vyjadrená symbolom Yin a Yang. Hoci sa časti symbolu považujú za protiklady, zároveň vyjadrujú, že nič nie je úplne čierne ani biele – zlé a dobré sa strieda podľa toho, ako sa nám podarí dosiahnuť rovnováhu v prostredí.

Venovala som sa štúdiu tohto učenia spočiatku vo voľnom čase, neskôr som absolvovala náročný kurz pre Feng Shui profesionálov, a už niekoľko rokov sa zdokonaľujem v praxi. Aplikovala som svoje poznatky u seba doma, u rodiny, priateľov, ktorí ma nakoniec presvedčili, že by som sa tejto činnosti mala venovať naplno. Poslúchla som, veď je to niečo, čo ma napĺňa, prináša radosť a uspokojenie.

A túto radosť do života chcem priniesť aj Vám ...

Slnko mesiac w

Viac z tejto kategórie: « Cenník
návrat hore

Služby hlavné

Feng Shui analýza osôb

Feng Shui osoby je dôležitou časťou potrebnou pri vypracovaní Feng Shui projektu...

Čítať ďalej...

Feng Shui poradenstvo

Profesionálne Feng Shui poradenstvo – harmonizácia a ú...

Čítať ďalej...

Feng Shui služby

Feng Shui v praxi

Ponúkam vám komplexné riešenie. Feng Shui porad...

Čítať ďalej...

Harmonizácia interiéru podľ…

Chcete, aby sa z vášho domova stal priestor, ktorý bude všetkých č...

Čítať ďalej...

Prihlásenie or Vytvoriť Účet