A+ A A-

Cenník

Vážení zákazníci!

Viem, že cenník je pre Vás dôležitý pri rozhodovaní o objednávke služby. Avšak dovoľte malé upozornenie: stanovenie cien dopredu len podľa veľkosti bytu či domu je absolútnym nepochopením podstaty Feng Shui! Môžem uviesť len približnú cenu podľa rozlohy, no konečná cena sa bude odvíjať najmä od Vašich požiadaviek, Vašich potrieb, od náročnosti a hĺbky vypracovania (podrobností) konkrétneho projektu. Tak ako každý z Vás je jedinečný, rovnako jedinečný je aj jeho príbytok či pracovný priestor. Vy a Váš priestor tvoríte jeden celok, energia priestoru musí harmonizovať s energiou konkrétnych ľudí.

Je možné stanoviť cenu úvodnej, základnej konzultácie – 30€/hod, keď sa stretneme v priestore, na ktorom Vám záleží, poviete mi Vaše predstavy a požiadavky, čo potrebujete riešiť.

Chceli by ste viac napredovať v kariére? Potrebujete zvýšiť zisk firmy? Harmonické usporiadanie pracoviska pomocou znalostí Feng Shui Vám v tom pomôže!
Premýšľate, ako vyriešiť nejaký zdravotný problém, či vylepšiť rodinné vzťahy? Základnou myšlienkou Feng Shui je, že ak je niečí domov zdravý, tak aj jeho obyvatelia sa tešia dobrému zdraviu. Vyvážené prostredie nám prináša vnútornú rovnováhu, ktorá sa prejavuje aj v našom správaní a vzťahoch, ktoré prežívame.
Ako podporiť školáka pri učení? Prostredie totiž priamo vplýva na jeho energetickú výkonnosť. Ako pomôcť pokojnému spánku dieťatka? Feng Shui má schopnosť harmonizovať prostredie dieťaťa. Čím je prostredie zdravšie, tým sa deti vyvíjajú prirodzenejšie.
Chcete „len“ jednoducho vytvoriť harmonický domov? Harmonizáciou podľa zásad Feng Shui prinesieme do Vášho domova čerstvú energiu.

Vedeli ste ale, že nie je jedno ani to, kedy sa pustíte do rekonštrukcie? Búraním môžete vybudiť aj nevhodné energie, a potom celá rekonštrukcia stráca svoj zmysel, lebo efekt bude síce viditeľný navonok, ale citeľný nebude... Naopak, ak načasujeme správny okamih, dokážeme naštartovať novú vlnu pozitívnych energií, ktorá nám prinesie očakávanú zmenu :-) Vyhľadanie vhodných dátumov (na úrovni dňa až hodiny) pre začatie dôležitých Feng Shui udalostí je samostatnou službou, môže nadväzovať na celkový projekt, ale výpočet je možný aj bez kompletnej analýzy priestoru. Cena: 49€

Orientačný cenník pre Feng Shui analýzu priestoru

Cennik necennik

Viac z tejto kategórie: « Obchodné podmienky Prečo YHARMONY »
návrat hore

Prihlásenie or Vytvoriť Účet