Vždy som rada rozširovala svoje vedomosti a rada sa podelím, keď vidím, že môžu niekomu pomôcť.
– Mgr. Žaneta Hrubá

Poskytujem poradenstvo v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu, na úrovni telesnej či emocionálnej.

O mne

YharmonY, to som ja, moje dielo, môj spôsob zmýšľania a existencie. YharmonY – v harmónii s prírodou – je tu pre vás.

Vyštudovala som farmáciu, ale samotným vzdelaním, moja duša alchymistu a liečiteľa v jednom, nebola uspokojená. Vždy som rada rozširovala svoje vedomosti, a rada sa o ne aj delím, keď vidím, že môžu niekomu pomôcť.
Poskytujem poradenstvo v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu, na úrovni telesnej či emocionálnej.

Zároveň sa ako lekárnička venujem alchýmii liečivých prípravkov podľa vlastných receptúr na vnútorné i vonkajšie použitie, inšpiráciou sú mi najmä moje vedomosti z fytoterapie. Samozrejme hľadám stále dostupné a kvalitné suroviny, moje produkty sú 100% prírodné. Na týchto princípoch pripravujem aj prírodnú kozmetiku, určenú pre harmóniu tela i duše.

Žijem heslom „nič nie je iba čierno-biele” alebo „všetko so všetkým súvisí“. Moja bádateľská duša si takto našla cestu aj k východnej filozofii, k Feng Shui. Je to učenie, ktoré nám pomáha zosúladiť sa s prírodou, a učí nás vniesť prírodu do svojho obydlia. Avšak Feng Shui sa netýka len mechanickej úpravy interiéru či exteriéru, Feng Shui prináša rovnováhu do všetkých oblastí života, dáva do súladu energiu prostredia s našou osobnou energiou.

Takto vzniklo YharmonY

Y na začiatku a Y na konci sú vlastne jedno – Yin a Yang, ktoré spolu tvoria jeden celok, navzájom sa prelínajú, rozdeľujú a spájajú, no stále sú v rovnováhe. YharmonY je mostom, spája vedomosti východu a západu. „Východnú diagnostiku” – celostný pohľad na človeka, a „západnú liečbu” – pomoc a prevenciu, nám dostupnými liečivými bylinami.