FENG SHUI PORADENSTVO

Feng Shui vychádza z poznania, že všetko okolo nás je zastúpené neustále sa meniacou energiou. Základnou úlohou Feng Shui je poznať vzájomné vplyvy a pôsobenie týchto energií a cieľom je nastoliť potrebnú rovnováhu – harmóniu, vhodnú z hľadiska využitia priestoru a toho, kto v ňom prebýva. V preklade Feng Shui znamená vietor a voda. Vietor znamená neustály pohyb a zmenu. Voda predstavuje životodarnú energiu.

Feng Shui ponúka možnosti ako s vesmírnymi zákonmi žiť v súlade. Ako okolo seba vytvárať prostredie, v ktorom sa bude príjemne a šťastne žiť a zároveň, ako plniť svoje priania, túžby a sny. Feng Shui nás učí pracovať s energiou okolo seba tak, aby sa zhmotňovali v súlade s našimi zámermi.

FENG SHUI PORADENSTVO

SLUŽBY

Výber balíka

Kliknutím na konkrétny balík služieb sa Vám zobrazí zoznam služieb ktoré obsahuje.

Analýza priestoru

Chcete, aby sa z vášho domova stal priestor, ktorý bude všetkých členov rodiny nabíjať pozitívnou energiou? Chcete, aby ste sa doma cítili príjemne a pohodlne a odchádzali z neho oddýchnutí? Poradíme vám – a spolu dosiahneme rovnováhu.

DOMY A BYTY:

Vyhodnotíme a zladíme priestor s vašou rodinou, s každým jej členom. Vy a priestor musia tvoriť jeden celok. A aby sa ľudia žijúci v ňom cítili dobre, energiu priestoru treba doladiť na mieru podľa daných konkrétnych ľudí. Niektorí ľudia potrebujú, aby priestor na nich vplýval aktivizujúco a iní zase, aby pôsobil ukľudňujúco.

Znamená to, že každý dom či byt musí byť zariadený úplne inak. Skontrolujeme váš priestor a navrhneme vám kompletné profesionálne grafické nákresy vášho interiéru vyladeného podľa Feng Shui. Predložíme vám presné rozloženie nábytku, bytového príslušenstva a spotrebičov a aj vhodné farby pre každú jednu stenu vo vašej domácnosti. Poradíme vám, kde je vhodné miesto na spánok a kde na prácu pre každého člena rodiny. Navrhneme rozloženie všetkého zariadenia v miestnosti vrátane dekorácií, ktoré pomôžu váš priestor rozprúdiť tokom pozitívnej energie a zmeniť tým váš život k lepšiemu.

FIRMY:

Mnohí z nás trávia veľkú časť života v práci. Princípy, ktoré umožňujú Feng Shui vytvoriť zdravý životný priestor, majú rovnaký význam aj pre pracovné prostredie. Zmeniť architektúru budov, v ktorých pracujeme, môžeme asi málokedy. Ale ak si budeme vedomí problémov, s ktorými sa môžeme stretnúť, dokážeme podniknúť protiopatrenia a môžeme si vytvoriť stimulujúce a pohostinné prostredie. Energie prúdiace z niektorých smerov vyhovujú našej práci viac ako iné.

Preto si môžeme pracovný priestor navrhnúť tak, aby kladné energie podporoval. Ak docielime vyvážené a harmonické prostredie, ktoré nás posilní, v konečnom výsledku to prospeje aj firme.

Feng Shui osoby

Feng Shui osoby je dôležitou časťou potrebnou pri vypracovaní Feng Shui projektu.
Dátum narodenia je veľmi významné číslo, pretože ho nie je možné zmeniť a hovorí nám všetko, čo potrebujeme vedieť.Deň, keď sme sa narodili, sme získali energiu, vibráciu, ktorá nás bude doprevádzať celý život.

Každé číslo má v sebe skrytý význam, ktorý sa vzťahuje k zmyslu nášho života. Mnohí ľudia označujú deň narodenia za svoje šťastné číslo. Ak tomu veríte i vy, výborne, pretože všetko, čomu veríte, dokáže váš život silne ovplyvniť.

Ďalej ponúkame aj vypracovanie:

NUMEROLOGICKÁ ANALÝZA

Numerológia vám pomôže odhaliť vašu skutočnú osobnosť, pochopiť, prečo sú vám niektorí ľudia viac a iní menej sympatickí, pomôže vám pri voľbe vhodného partnera, rozhodnutiach v práci. Podľa numerológie žijeme v deväťročných cykloch a každý rok nás ovplyvňuje jedno vibračné číslo. Vždy od dátumu narodenia až do nasledujúcich narodenín. A práve podľa vibrácií týchto čísel máme predpoklady k rôznym životným situáciám.

V partnerských rozboroch numerológia pomáha pochopiť, akí odlišní sme a ako sa spolu naučiť vychádzať, prežívať vzťah šťastnejšie a hlbšie. Pretože keď vieme, ako komunikovať s druhým človekom, čo je pre neho dôležité, ako sa prejavuje, aké obdobie práve prežíva, potom to do partnerského života vnáša potrebnú jasnosť a porozumenie.

Životné cykly a osobná ročná vibrácia
Osobné čísla – osudové číslo a psychické číslo
Charakterové čísla z mena
Kompatibilita s inou osobou

ASTROLOGICKÁ ANALÝZA

  • Čínsky zverokruh
  • Západný zverokruh
  • Kombinovaný zverokruh
  • Kompatibilita s inou osobou

K rozboru osobnosti budeme potrebovať: meno, priezvisko a presný dátum narodenia, pri partnerskej analýze rovnaké údaje aj o partnerovi.
Kompletný rozbor má rozsah cca 8-10 strán A4

Analýza osôb môže byť súčasťou kompletného Feng Shui projektu, alebo vypracovaná samostatne.

Výber vhodného dátumu

Časovanie dôležitých udalostí

  • Začínate stavať?
  • Robíte rekonštrukciu?
  • Sťahujete sa do nových priestorov?
  • Inštalujete nové zariadenie?
  • Viete kedy je vhodný čas na začatie týchto aktivít?

Dôležitosť správneho momentu zahájenia stavby či väčšej rekonštrukcie “cítili” už mnohé generácie pred nami. Každá väčšia stavba bola vždy sprevádzaná slávnostným položením základného kameňa. Metóda Feng Shui časovanie, je zameraná na výpočet takýchto výnimočných okamihov zahájenia budovania niečoho nového. Rovnako aj rekonštrukcia má za úlohu priniesť “čerstvé Qi” do priestoru, preto nájdeme riešenie, ako sa vyhnúť problematickým vplyvom na úrovni času a priestoru.

Pokiaľ sa podarí v správny okamih vybudiť vhodné energie – časové vplyvy, ich účinok je potom dlhodobý. Samozrejme, podobne ako pri harmonizácii priestoru, je dôležité zladiť tieto vplyvy s potenciálom konkrétneho človeka (na základe jeho BAZI – štyroch pilierov v dátume narodenia), aby z nich dokázal aj profitovať.