A+ A A-

Ste pripravení splniť si želania?

Začiatkom roka si všetci želáme zdravie, lásku, hojnosť... americký nový rok, čínsky nový rok, akýkoľvek nový začiatok... Všetci túžime "upratať" svoje JA, byť lepší, krajší, zdravší a bohatší... Ale skutočne je to len o tom: "Hop, a teraz si dám takýto cieľ..." alebo naopak: "Končím s predsavzatiami, zmením sa aj bez nich..."

Skúsili ste sa poobzerať okolo seba? Možno áno - bezradne v zmysle: "Kde začať?"

Tak ako radia mnohí kouči - životní poradcovia, treba si sadnúť, zobrať pero a papier a... zamyslieť sa. Moje pokračovanie rady znie: Nepremýšľajte horúčkovito, nezačnite chaoticky zapisovať svoje ciele, menšie či väčšie. Naopak, skúste svoje vnútro utíšiť, zharmonizovať. Rozhliadnite sa okolo seba. Doma, v práci. Máte pripravené podmienky na nový začiatok?

Ak chcete "upratať" v sebe, máte uprataný svoj priestor? A teraz nemyslím utretý prach a povysávanú domácnosť, veď pred sviatkami určite túto "povinnú jazdu" zvládol každý. Ale ani tá najnablýskanejšia miestnosť vám nemusí priniesť skutočnú pohodu. Takú, ktorá vám umožní vytvárať a napĺňať vaše ciele. Pretože prostredie, kde žijete a pracujete, na vás vplýva oveľa viac ako si pravdepodobne uvedomujete. Určite mi dáte za pravdu, že pri pracovnom stole, kde vás obklopuje kopa kníh, nevybavených účtov a kalendárov s termínmi, vám nové, inšpirujúce myšlienky nenapadnú. A možno ani nesedíte za správnym stolom, a už vôbec nie ste otočení tým správnym smerom.

Inšpirujúce a posilňujúce pracovné prostredie je pre každého iné, veľmi individuálne. I v malom priestore pracovného kúta, alebo v malej kancelárii sa dá nájsť oblasť hojnosti, zdravia, podpory. Je dobré vedieť, kde je to naše, nášmu vnútornému JA vyhovujúce miesto, pretože na tom záleží. Záleží na tom, kde a v akej pohode trávite svoj čas, 8-12 hodín denne. S vnútornou pohodou totiž príde i pocit šťastia, lepšie k nám prichádzajú nové nápady, ciele si nie len vytyčujeme, ale i plníme. Šťastím žiariaci človek je aj zdravší, atraktívnejší pre svoje okolie a priťahuje do svojho života iných, podobne "žiariacich" ľudí. 

Takže ešte raz, poobzerajme sa okolo seba a zamyslime sa: "Kde začať?" Určite vašim pracovným priestorom! A pokiaľ si s tým nebudete vedieť dať rady, som tu pre vás. Pomôžem vám rozhýbať energie, zamestnanci aby si ľahšie plnili termíny, vedúci pracovníci aby nevybavené účty rýchlo zmenili na vybavené, podnikatelia aby získavali zákazky. Ukážem vám, kde si nájsť a ako zharmonizovať VAŠE miesto, také, ktoré vás bude podporovať, pomáhať vám plniť si vaše sny, ciele a predsavzatia.  

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore

Kalendár blogov

« Júl 2020 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Drevené dekorácie

Vonné dekorácie

Fotografie na mieru

  1. 0
  2. 1
  3. 2

Prihlásenie or Vytvoriť Účet